O firmie

BRS Invest Sp. z o.o. Sp. K.  działa na terenie Trójmiasta i okolic, a jednym z jej głównych celów jest budowa nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Od 2015 roku prowadzimy inwestycję w Borkowie na styku Gdańskich dzielnic Kowale i Łostowice, gdzie powstało już 5 etapów osiedla SREBRNY AGAT - łącznie 35 domów.

W sierpniu 2018 ruszyła kolejna inwestycja w Gdańsku Matarni przy ulicy Radarowej SREBRNY OKTET
powstaje w tej lokalizacji 8 budynków w zabudowie bliźniaczej.

W trosce o Państwa zadowolenie z późniejszego użytkowania domu, jak również o renomę firmy, do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały energooszczędne o najwyższej jakości.  Zwracamy szczególną uwagę na wybór doświadczonych i rzetelnych podwykonawców.

Wiemy, iż kupno gotowego domu to wygoda, oszczędność czasu i nerwów. Z nami  nie przekreśla to jednak możliwości dopasowania projektu do Państwa indywidualnych potrzeb pod warunkiem, iż współpraca rozpocznie się na odpowiednio wczesnym etapie budowy, do czego gorąco zachęcamy.

Spółka BRS  powstała na skutek połączenia sił wysokiej klasy specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy w sposób profesjonalny zarządzać wszelkimi aspektami związanymi zarówno z budową jak też kwestiami formalnymi, finansowymi oraz sprzedażowymi.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz wcześniejszymi inwestycjami.+48 730 730 180
brs.borkowo@gmail.com